Onze raceauto

Dit is een stuk van Joris.

Thomas en ik zijn bezig met het bouwen van een radiografisch bestuurbare race auto. Wij zijn nu bijna klaar met het technische gedeelte en hopen dat de auto het goed doet en dan kunnen we starten aan het design van de buitenkant. In april gaan we racen tegen andere scholen en gaan wij proberen te winnen.

Kom ons team versterken!

Om te winnen moet ons team nog wel worden uitgebreid omdat met 2 mensen deze race niet te winnen valt. Als je interesse hebt om ons team te komen versterken stuur dan een mailtje naar meneer van der Wateren. Wij hopen een goed resultaat te behalen en binnenkort meer informatie over de voortgang van onze bouw.

Groetjes Joris en Thomas.

2015/01/img_2191.jpg En zo moet het er dan straks uit zien.

2015/01/img_2153.jpg

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s